درباره سایت

درباره سایت

پایگاه سیویلیکا

پایگاه اگریکا (AGRICA) (Agrica.ir) یکی از زیر مجموعه های سیویلیکا می باشد. کلیه مقالات و داده های علمی کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه می شود، به منظور بررسی وضعیت پژوهش و تحقیق در حوزه صنعت کشاورزی ایران مورد تحلیل قرار گرفته در این پایگاه نمایش داده می شوند.

اطلاعات پایه و مقالاتی که مبنای داده کاوی و تحلیلهای این پایگاه هستند به صورت کاملا شفاف ارائه شده اند. اگر شما سیاستگذار حوزه مدیریت بحران هستید و یا پژوهشگری هستید که علاقه مند به رصد روندهای پژوهشی کشور در این حوزه طی سالهای مختلف می باشید، این پایگاه به شما کمک می کند تا نمای کلی از تحقیقات صورت گرفته در این زمینه را مشاهده نمایید. استفاده از کلیه نمودارها و آمارهای این پایگاه تحت هر شرایطی آزاد و رایگان است.


ما در سیویلیکا متخصص حوزه کشاورزی نیستیم، ما متخصص داده هستیم که می توانیم حجم عظیمی از دادگان پژوهشی کشور را به صورت لحظه ای تحلیل نماییم تا بتوانیم ابزارهای مناسبی برای علم سنجی و تصمیم گیری در اختیار سازمانهای مرتبط و پژوهشگران قرار دهیم.
آنچه که در این سایت ارائه شده، خروجی تحلیلهای اولیه است و داده ها قابلیت انجام تحلیلهای پیشرفته تر و دقیقتر مانند تحلیل چگالی کلیدواژه ها، تحلیل ارتباطات همپژوهی دانشگاهها و افراد و ... را دارند.